Video Wall Monitör

Son Teknoloji En Yeni Modeller

OLED VİDEOWALL

LETA GRUP 2017

En son teknoloji video wall çözümleri oled video wall.OLED Videowall ile birçok uygulama (Canlı izleme, kayıt izleme, e-harita vb.), çoklu ekran ortamında merkezde ve tek ekran üzerinde kolayca takip edilebilir. Özellikle video analiz uygulamaları ile potansiyel bir olayı daha önceden algılayıp müdahale etme zamanını kısaltmak mümkündür.Videowall ekranlar ile dilediğiniz büyüklülte ve kullanımıza uygun içerikte yazılımlar sunulmaktadır.Opsiyonel olarak video wall ekranınız dev bir dokunmatik ekrana dönüştürülerek etkili sunumlar yapmanızda sağlanabilir.

Daha Fazla
image

İstediğiniz sayıda monitörden oluşan video wall ekranları dilerseniz dokunmatik olarakta kullanabilirsiniz.Videowall ekranlar 500" e kadar 50 dokunuşlu dokunmatik ekranlara dönüşe bilmektedir.Ayrıca var olan video wall ekranlarınızıda dokunmatik ekrana çevirme imkanımız bulunmaktadır.

Daha Fazla
image

İhtiyaçlarınıza göre oluşturulan video wall ekranlarda kullanım amacınıza uygun yazılımlar kullanılmaktadır.Temsilciliğini yaptığımız polywall yazılımı ile videowall ekranlarınızın içeriğini dilediğiniz gibi şekillendirebilir interaktif olarak yönetebilirsiniz.

Daha Fazla